Yenilikçilik

Yaptığımız her şeyin özünde yenilik var. Yenilik, yüz yıldır Goodyear’ın günlük faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özellik taşımacılık dünyasındaki değişime yardımcı olacak ve otomotiv endüstrisinin sürdürülebilir geleceğine katkıda bulunacak yenilikçi ürünler üretmek konusundaki kararlılığımızdır.

Peki bizi farklı kılan şey ne? Goodyear’da inonasyon yalnızca araştırma ve geliştirme laboratuvarlarıyla sınırlı değildir. Şirketin tamamında yenilikçilik hakimdir. Bu bakış açısı yeni ürünler tasarlarken ve geliştirirken meydana getirdiğimiz yenilikçi teknolojilerin, sunduğumuz hizmetlerin ve takip ettiğimiz süreçlerin özünde yer almaktadır.

Ve yenilikçiliğimizi kanıtlayacak birçok ‘ilk’lere sahibiz: ilk yol dışı kullanım lastiği, ilk radyal dört mevsim lastiği, dünyanın ilk Run On Flat lastiği ve aya giden ilk lastik. Goodyear her yıl 50-60 yeni ürünü piyasaya çıkarır ve biz sahip oldukları yeniliklerden dolayı ürünlerimize verilen ödüllerle gurur duyuyoruz.

* Goodyear EMEA/Goodyear Lastikleri