Sorumluluklarımız

Global hedeflerimizin bir parçası olarak Goodyear tüm müşterilerimize ve tüketicilerimize en yüksek kaliteye sahip lastikleri, ürünleri ve hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Bu öncelik yaptığımız her işte kendini göstermektedir. Tüm ürünlerimizin ve hizmetlerimizin, en yüksek yol güvenliği, inovasyon ve sürdürülebilirlik standartlarına sahip olmasını hedefliyoruz.

Yol Güvenliği

Yol güvenliği Goodyear’ın en önemli değerlerinden biridir.  Kendimizi yol güvenliğinin geliştirilmesine adıyoruz ve bunu üç önemli alana odaklanarak yapıyoruz:  Yenilikçi lastik teknolojileri geliştirmek, sanayi kuruluşları ve uzmanlarla işbirliği yapmak ve sürücü farkındalığına ve eğitimine katkıda bulunmak.

Devamı için

Yenilik

Goodyear’da yenilik, yenilikçi lastik teknolojileri ve gelişmiş performanstan daha fazlası anlamına gelir. Biz, günlük çalışmalarımızın bir parçası olan sistematik bir yenilikçiliğe sahibiz.

Devamı için

Kurumsal Sorumluluk

Her gün daha iyi bir gelecek yaratmak için çalışıyoruz. Büyüme ile kurumsal sosyal sorumluluğun bir arada yürümesi gerektiğine inanıyoruz. Goodyear’da bir lastik geliştirilirken sürdürülebilirlik en önemli önceliklerden biridir.

Devamı için